Świetlica z Więcborka na filmie "Opiekun"

przez Admin

 
Uczestniczki świetlicowych spotkań u Sióstr Franciszkanek w Więcborku wykorzystały okazję, by wybrać się wspólnie do kina. Dnia 15 marca 2023r. grupa wzięła udział w pokazie filmu "Opiekun" w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku.
 
Świetlica Matki Magdaleny dla osób dorosłych w Więcborku ma swoje spotkania cyklicznie, raz lub dwa razy w tygodniu. Tym razem jednak wspólne spotkanie miało miejsce w innych okolicznościach.
 
 
15 marca, w miesiącu poświęconym św. Józefowi, większość z nas wybrała się na film „Opiekun” do MGOK-u w Więcborku, gdzie znajduje się wyremontowana sala kinowa. O godzinie 15:45 zaplanowana była projekcja ostatniej polskiej produkcji filmowej o tym Świętym, pod tytułem "Opiekun". Obejrzałyśmy piękny film oparty na faktach, opowiadający o historii rodzinnej Roberta i Dominiki, która staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa - św. Józefa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone ze wspólnego wyjścia.
 
s. Józefa
 
Zapraszamy starsze i samotne osoby z Więcborka na spotkania Świetlicy Matki Magdaleny. Ze świetlicy może skorzystać każdy, kto potrzebuje wsparcia duchowego osób życzliwych i każdy, kto pragnie udzielać życzliwego wsparcia innym, a ma na tyle siły, by sam lub przy pomocy innych mógł dotrzeć do "Klasztorku". Zainteresowanych prosimy o kontaktowanie się ze wspólnotą Sióstr Franciszkanek:

Więcbork - ul. Stary Rynek 8

tel.: 52 389-89-10

 

Wróć