DOMY ZAKONNE W POLSCE

 

1. Wspólnota Niepokalanego
Serca Maryi
- Dom Prowincjalny
Orlik 21

89 - 632 Brusy

tel: 52 398-15-26

orlik@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/Dom w Orliku.JPG

2. Wspólnota św. Franciszka

ul. Wysoka 13

89 - 600 Chojnice

tel: 52 397-24-63

wysoka@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/dom Chojnice Wysoka.jpg

3. Wspólnota św. O. Pio

ul. Ogrodowa 18

89 - 600 Chojnice

tel: 52 397-28-57

ogrodowa@siostryzorlika.pl

ogrodowa

4. Wspólnota św. Antoniego

ul.Stary Rynek 8

89-410 Więcbork

tel: 52 389-89-10

wiecbork@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/dom Wiecbork.jpg

5.Wspólnota Niepokalanego Serca Maryi
77 - 300 Człuchów

ul.Kościelna 2

tel: 59 834-48-51

czluchow@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/czluchow.jpg

6. Wspólnota NMP Fatimskiej

ul.Wenedów 67

76 - 150 Darłowo

tel: 94 314-27-96

darlowo@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/Darlowo.jpg

7. Wspólnota Maryi Matki Kościoła

ul.Calliera 5/10

60 - 722 Poznań

tel: 61 864-21-53

poznan@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/domy_clip_image002_0015.jpg

8. Wspólnota NMP Anielskiej

ul.Słomiana 2/4

01 - 353 Warszawa

tel: 22 665-07-36

jelonki@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/jelonki.jpg

9. Wspólnota Św. Michała Archanioła

ul. Dickensa 5

02-107 Warszawa

tel: 22 659-70-23

dickensa@siostryzorlika.pl

10. Wspólnota Opatrzności Bożej

ul. Grójecka 45 m 13

02 -031 Warszawa

tel: 22 659-78-13

grojecka45@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/S6300442.JPG

11. Wspólnota Jana Pawła II

02-031 Warszawa

ul. Grójecka 38

tel: 22 823-35-12

jp2@siostryzorlika.pl
tl_files/images/domy_zakonne/Grojecka 38.jpg

12. Wspólnota Św. Maksymiliana Kolbe

96-515 Teresin k. Sochaczewa

ul.Maksymiliana Kolbe 5

tel: 46 861-42-47

niepokalanow@siostryzorlika.pl

Niepokalanów

13. Wspólnota Św. Józefa

42-200 Częstochowa

ul. Kordeckiego 14

tel: 34 324-57-01

czestochowa@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/czestochowa.jpg

14. Wspólnota Miłosierdzia Bożego

ul. Związkowa 15

40 - 730 Katowice

panewniki@siostryzorlika.pl

15. Wspólnota Matki Magdaleny

04-621 Warszawa - Anin

ul. M. Kajki 66

tel: 22 812-16-63

anin@siostryzorlika.pl

tl_files/images/domy_zakonne/Anin.jpg

16. Wspólnota św. Klary

ул. Солнечная 15

222-660 Стоўбцы

Białoruś

tel. 00375 171 756845

stolbce@siostryzorlika.pl

17.Wspólnota Stygmatów św. Franciszka z Asyżu

ul. Kanclerza Jana Łaskiego 7
62-200 Gniezno

gniezno@siostryzorlika.pl